CEWE FOTOKNIHA na lesklom fotopapieri

Fotokniha na lesklom fotopapieri
Objavte nové CEWE FOTOKNIHY na fotografickom papieri v nových formátoch a na lesklom fotografickom papieri prémium! Vaša CEWE FOTOKNIHA v krásnom lesku, s neviditeľným zlomom uprostred dvojstrany a až 98 strán.

CEWE FOTOKNIHA s lesklým povrchom

Fotokniha lesklý povrch
CEWE FOTOKNIHA teraz s ďalšími dvoma verziami s vysokým leskom. Použitím špecialnej lesklej povrchovej upravy, sú vaše fotografie oveľa jasnejšie a viac odolné proti špine a vlhkosti.

CEWE FOTOKNIHA Mini

S touto Mini CEWE FOTOKNIHOU budete mať svoje obľúbené fotografie stale pri sebe, nech ste kdekoľvek, vďaka praktickému vreckovému formátu A6. K dispozícií až 74 strán a úplne prispôsobiteľná obálka.

Najlepšie nápady roka na skvelé darčeky:
Objavte CEWE FOTOKNIHY a Fotokalendáre s lesklým povrchom

Náš softvér CEWE FOTOSVET vám ponúka mnoho nových variant CEWE FOTOKNÍH a Fotokalendárov. Takže máte istotu, nájsť ten správny darček pre každú príležitosť. Mnoho variácií kvalitnej digitálnej tlače na fotografický papier je teraz k dispozícii aj vo vysokom lesku. Vaša CEWE FOTOKNIHA a Fotokalendár sa stáva obzvlášť elegantný unikátny - ideálny darček. Zvečnite svoje obľúbené snímky vo vysokej kvalite.

Teraz tiež v mäkkej väzbe: CEWE FOTOKNIHA Veľká panoráma

CEWE  FOTOKNIHA Veľká panoráma je ideálna pre prezentáciu fotografií v panoramatickom formáte. Táto  CEWE FOTOKNIHA je teraz k dispozícii aj s mäkkou väzbou.

Rýchly a kreatívny dizajn - Asistent CEWE FOTOKNIHY

S asistentom CEWE FOTOKNIHY máte k dispozícii kreatívne návrhy v minútach. Vďaka automatickému rozpoznávaniu tvárí a rôznemu zobrazeniu snímky, sú vaše fotky optimálne umiestnené a usporiadané. Jednoducho vytvoríte skvelý design pre vaše CEWE FOTOKNIHY. Ďalej si môžete vybrať z celej rady vopred navrhnutých štýlov. Takto je Vaša CEWE FOTOKNIHA vytvorená rýchlo a jednoducho!

Vzory, štýly a dizajnové prvky

V novom softvéru nájdete nespočetné množstvo pozadí, klipartov a paspartov. Design Vašej CEWE FOTOKNIHY je preto viac univerzálny, krásny, a konečný výsledok obzvlášť ušľachtilý. Ak nenájdete niečo, čo okamžite, ponúka náš softvér týkajúc sa rôznych tém a udalostí, máte možnosť stiahnutia tisíce ďalších konštrukčných prvkov zadarmo - a to je jasný, jednoduchý spôsob.

Kalendáre s lesklým povrchom

S vlastne vytvorenými fotokalendármi si môžete oživiť svoje obľúbené okamihy každý deň znova. Vaše fotografie sú vo formáte A4 alebo A3 vytlačené vo vysokej kvalite a prevedení na lesklý fotopapier. Vaše fotografie budú vyzerať obzvlášť prepracované. Či už doma alebo v kancelárii, či už pre seba alebo ako darček: Dajte svojim najkrajším momentom roku, lesklý povrch!