Príbehy zákazníkov

Rodina Záškvarových: Rodina je na prvom mieste

Rodina Záškvarových
Som vďačná CEWE FOTOKNIHE, že si tie najkrajšie môžem uchovať pre seba, pre Elišku aj pre ďalšie generácie. Listovať vo fotoknihe pre mňa znamená listovať v spomienkach života.
Na príbeh Záškvarových

Rodina Brunových: Rodina je najväčšie šťastie

Rodina Brunových: Rodina je najväčšie šťastie
Spoločne strávené chvíle a šťastie dcérky Viki sú pre rodinu Brunových to najdôležitejšie. Neopakovateľné rodinné príbehy ukladá Ivka Brunová do jedinečných fotodenníčkov - CEWE FOTOKNÍH.
Na príbeh rodiny Brunových

Dáša Líšková: Knihy spomienok plné osobných príbehov

Dáša Líšková: Knihy spomienok plné osobných príbehov
Spomienky sú pre Dášu Líškovú veľmi cenné, a preto už dlhé roky vytvára pre svojich blízkych rodinné albumy. Vytváranie CEWE FOTOKNÍH sa stalo jej veľkou vášňou a vkladá do nich aj kus svojho srdca.
Na príbeh pani Dáši

Petra Jaworski: Cestovateľka ako z knihy

Petra Jaworski: Cestovateľka ako z knihy
Cestovateľskou horúčkou nakazila celú svoju rodinu. Aby ich výnimočné príbehy neupadli do zabudnutia, má Petra Jaworski, jej manžel Jürgen a jej deti, jedinečný recept: CEWE FOTOKNIHU.
Na Petrin príbeh

Wartmannovci: Náš najkrajší deň v živote

Wartmannovci: Náš najkrajší deň v živote
Žiadne klišé, pre Nadine a Tima Wartmannovcov bol tento deň presne taký, ako má byť: najkrajší v ich doterajšom živote. Na svoju svadbu nikdy nezabudnú. Príbeh svojej veľkej lásky zvečnili v CEWE FOTOKNIHE.
Na príbeh Wartmanovcov

Lisa Platzek: každý rok jeden nový príbeh

Lisa Platzek: rodina, fotografie, fotokniha
Rodina a spoločné chvíle: pre Lisu Platzek sú manžel, deti a vnuk Maximilian elixírom jej života. Preto rada uchováva nezabudnuteľné spomienky a zvečňuje ich v úžasných CEWE FOTOKNIHÁCH.
Na príbeh Platzekovcov